Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem venné ezt tolakodásnak a...

Nem venné ezt tolakodásnak a lovas edzőm? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ló amit csak én és az edzőm lovagolhatunk meg. Ő nem az én lovam, hanem a lovasklubé ahova járok. Láttam neki a pokrócát amit ugye hidegben hordanak és eléggé tönkre volt menve. Több helyen is szét volt szakadva. Szeretnék neki venni egy újat,de félek hogy az edzőm ezt akár rossz néven venné. Pl.hogy nem az én lovam de mégis ennyit foglalkozok vele vagy nem tudom... Szerintetek örülne vagy nem?

2017. febr. 20. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem biztos örülne neki, hogy foglalkozol a pacival meg a lónak is jobb lenne ha nem egy szakadt lótakaró lenne rajta hanem egy olyan ami melegíti is (bár ha mindenét szétszakítja akkor érdemes elgondolkozni hogy mindíg az legyen e rajta ami vennel neki) remélem segítettem. (Amúgy ha az edződ megsértődik ezen akkor nem 100as...)
2017. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem hiszem hogy ő szakította szét,nagyon nyugodt ló és soha nem tett tönkre semmit. Hamarabb tudom elképzelni hogy beakadt neki a legelőn egy bokorban és az szét tépte. Már ki is néztem neki egyet :)
2017. febr. 21. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!