Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta?

Szerintetek miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki utál engem (G). Tegnap tesiórán csoportokra kellett oszlani (van négy csapatkapitány, és válogatja az embereket). A padtársammal maradtunk ketten (G nem ismeri annyira mint engem) és mégis engem választott a csapatába.

2017. febr. 21. 07:23
 1/2 2*Sü ***** válasza:
Attól, hogy valaki úgy általában nem kedvel, tisztában lehet bizonyos erényeiddel, és pusztán ez alapján vélheti praktikusnak, hogy egy csapatban legyetek. Lehet, hogy én utálok valakit, mert ezért, meg azért, meg amazért, de tudom róla, hogy remekül focizik, akkor miért ne választanám be a focicsapatban, ha az nekem, mint csapatkapitánynak, illetve a csapatnak hasznára van?
2017. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Röplabda volt, de én abban nem vagyok jó... nég csak szeptember óta járok edzésekre.
2017. febr. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!