Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "Boci boci" és társai...

A "Boci boci" és társai hangosan nyekerékelő mozgóboltok miatt hol lehet panaszt tenni? Ér valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés
Minden nap délben, amikor a gyereket leteszem aludni megjelenik valamelyik a sok közül és beállnak a ház elé, ahol az álló járműből még kb 2 percen keresztül nyomják a hangos zenét. Nem csak engem zavar. A körülöttünk lévő 10 házban legalább 8-ban 2 év alatti gyerekek vannak és ugyan ez a panasz. Mit tehetünk ellene?

2017. febr. 21. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Van olyan nap, amikor ezek közül 3 is egymás után érkezik. Szóltam a sofőrnek, hogy legalább ne a ház elé álljon le, de annyi volt a válasz, hogy 'máshol nem tud', pedig tudna. Egy vásárló van általában így arra is megkértem álljon az ő háza elé de erre is egy sima 'nem tudok' választ kaptam.
2017. febr. 21. 12:48
 2/3 anonim ***** válasza:
A falu jegyzőjétől van engedélye a mozgóárusnak. A jegyző elvileg a közgyűlésen elhangzottak értelmében adhat ki engedélyt, tehát a köz akarata döntött így. Menj be a jegyzőhöz és kérdezd meg, mi a helyzet.
2017. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brunner Barna ***** válasza:
Fenyegesd meg a sofőrt,ha még egyszer a házad elé áll,kibelezed!Ha megint odaáll,belezd ki és ha már úgyis ott van vegyél tejet!
2017. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!