Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hotelanimation-nel volt már...

Hotelanimation-nel volt már valamelyikőtök külföldön animátor? Egyéb külföldi nyári munkán részt vettetek már?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok. Ha idén nem is, jövőre mindenképp szeretnék külföldön dolgozni a nyáron. A hotelanimation csapata tartott válogatást, sajnos a németemet nem tartották elég erősnek. Viszont nagyon szimpatikus volt a szervezés. Lett volna másik lehetőségem is: Fuerteventurán szállodában családokat fotózgatni. Sajnos, mivel külföldről zajlott a szervezés, nem mertem vállalni a kockázatot, hogy megvegyem a repjegyet, és egyedül kiutazzak. Szerintetek milyen hasonló jellegű munkaajánlatokban lehet megbízni?
2010. máj. 9. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Én is velük vettem fel nyáron a kapcsolatot. Nagyon szimpik voltak mert egyből tök segítőkész volt velem a kapcsolattartó srác. Én kimehettem volna napokon belül Ciprusra, végül én döntöttem úgy, hogy nem megyek, mert fél év soknak tűnt. Egyébként nekem is ők a szimpik... Én jövő év elején szeretnék kimenni, mert most már úgy érzem, hogy szívesen belevágnék:)

Hogyha van kedved, e-mailezhetnénk, mert én is szeretnék emberkékkel beszélni, akik voltak már, vagy készülnek kimenni.

2010. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kelborn válasza:

Hy!


Nemrég találtam rá én is a hotelanimation.hu oldalra és jól hangzik amit mondanak meg minden. Kérdező és első válaszoló: ti már belevágtatok? lett valami?

2011. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok! Én vagyok az első válaszoló... gondoltam tartok egy kis élménybeszámolót azoknak, akik szeretnének menni, de még nem döntöttek. Márciusban sikerült kijutnom Egyiptomba, Hurghadába. Június elején jöttem haza. Tényleg nagyon nagy élmény, nekem olyan érzés volt kint lenni és ott dolgozni, mintha egy teljesen más életem lenne, ami tök független az itthonitól. Rengeteget dolgoztunk, reggeltől sokszor éjjel 2-3ig, szóval folyamatos pörgés volt. Több olyan barátot is szereztem, akikkel folyamatosan levelezek. Nekem angol és németből van középfokúm, de mivel a legtöbb munkatársam olasz volt, azért az is ragadt rám picit:)

Én mindenképpen szeretnék még visszamenni, mert nagyon hiányzik az az élet, amim ott volt!

2011. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velük tervezek kimenni:) még addig van pár év, de mindenki azt írja, h tök korrektek, mindenben segítenek, és nagyon jó helyekre tudnak kijuttatni :D szóval hajráááá
2011. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
és felhívtak titeket telefonon hogy megnézzék a nyelvtudásotokat? miket kérdeztek?
2014. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!