Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb. hány nap alatt kellene...

Kb. hány nap alatt kellene egy küldeménynek Londonból Szegedre érni?

Figyelt kérdés
Ha két hétig nem érkezett meg, akkor nagy rá az esély hogy a vámon, vagy valahol az úton ellopta valaki? Van olyan internetes program ahol meg lehet nézni a szállítási útvonalakat, és esetleg írja valahol a szállítási folyamatok átlag időtartamát?

2017. febr. 24. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor lehet utána nézni ha van tracking numberje (nyomkövető száma)


általában nekem 5-7 napon belül ide szokott írni Angliából


Ha nincs semmi nyomkövetés az necces, de egyébként mostanában nekem is szoktak késni itthon a csomagjaim, borzasztó lassúak, volt csomagom ami a nyomkövető szerint már 2 hete itthon volt és csak úgy kaptam meg, régebben ha itthon volt a csomag 3 nap alatt már nálam volt.

2017. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Sajnos nincs nyomkövető szám a csomagon, legalábbis az ember aki küldte nem mondta hogy nenne, szóval valószínű hogy nincs rajta.

Tavaly is kaptam egy csomagot Angliából és az nekem is megérkezett egy héten belül, épp ezért gyanús hogy most még mindig nem. De ha neked is mostanában lassabban jön, akkor

azért még reménykedek hogy jövő héten megérkezik.

2017. febr. 25. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én körülbelül 150 szer kaptam csomagot főként Kínából eddig kétszer volt (amiket fel sem adtak szerintem, mert egyik eladó sem reagált semmire), hogy nem érkezett meg, de szerintem az, hogy Angliai csomagot lenyúljon valaki még esélytelenebb, bár 2 két alatt már itthon kellene lennie lehetséges, hogy neked is a vámon szarakodnak vele :D remélem meg lesz
2017. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bár most jut eszembe, hogy elméletileg az EUn belül ugye nincs is vám, de valamilyen ellenőrzésen tökölhetnek :D
2017. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem fizettem a küldeményért, ajándékba szánták. De amúgy nekem is megfordult már a fejemben, hogy lehet hogy el se küldték. Állítólag február 10.-én lett feladva.

Én amúgy Szabadkán élek, Szegedet csak azérz kérdeztem, mivel szerintem kb. ugyanakkor érne a küldemény Szegedre mint Szabadkára. Habár, igazad van, Szeged esetében nincs vám, szóval mégsem ugyanaz.

2017. febr. 27. 11:39
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ember most írt, hogy a csomagot visszaküldték neki, valami hiba miatt...

Szóval most újból elküldte. :D

2017. febr. 28. 14:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül megérkezett a csomag! :D
2017. márc. 17. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
na akkor jól van :D
2017. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!