Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mostanába...

Miért van az hogy mostanába minden 12-13 éves festi magát? Meg csókoloznak? én 12 vagyok júliusban leszek 13 de el nem tudnám képzelni hogy csókolozzak . Ezt csak azért kérdezem mert félek valamiről lemaradok

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 vagyok, de én sem tudnám ezt elképzelni. Alapból szerintem semmi értelme ennek az egésznek.
2017. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, eddig csak egyszer festettem ki magam fogadásból, de begyulladt tőle a szemem úgyhogy soha többé. És nem, én még 14 évesen se tudom magamat elképzelni egy fiúval.
2017. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok vele! folyton elmegyek a busz megállóba (a helyszín most mindegy ez egy feltételezés) és ott csokoloznak én meg else tudnám képzelni
2017. febr. 24. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A smink az most nagy téma lett a 13 éves korosztály körében.

Részben a média tehet róla, mert sokszor torz képet helyez az emberek elé, és a gyerekek még nem elég bölcsek ahhoz, hogy átlássák a dolgokat, hogy rájöjjenek, hogy nekik nem kell ennek a torz képnek megfelelniük.

Már sok 10-12 éves sem elégedett a testalkatával (most nem azokra gondolok, akiknek tényleg mozogniuk kéne) és fogyókúrákkal próbálja megoldani a problémát.

Másodunokatestvérem 13 éves és 40 kg lehet körülbelül, mert kövérnek látta magát, és fogyózott. (Nem tudom, hogy a szülei mit szóltak hozzá)

A smink is ugyanilyen.

Nincs rá semmi szükségük, de ők ezt nem érzik. Majd 30 évesen rájönnek, hogy mennyire tönkretették a bőrüket.

2017. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam kórházba került mert nem evett csak naponta 1 almát...és ennyi. És az arca...Nincs olyan nap amikor nem kifestve jönne suliba.
2017. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!