Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy a diákmunkán kívül hogy tudnék pénzt keresni? Gondolkodtam azon, hogy külföldről dolgokat rendelnék és eladnám, de az legálisan nem megoldható. Mit tudnátok még esetlegesen ajánlani?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 25. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább kreatív dolgokkal, pl. játék fejlesztés. :D Vagy rendelésre rajzolás, képregény készítés, YouTube csatorna készítés (bár itt a nemzetközi (alias angol) csatornák tudnak igazán aratni, HA megvan hozzá a képességed, hogy az emberek figyelmet felkeltsd).
2017. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
ha te tudsz kulfoldrol rendelni akkor mas is tud szval ez se valna be, munka nelkul nincs penz kisfiam.
2017. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek a választ! A másodiknak pedig üzenném, hogy először is, nem vagyok a "kisfiad", másodszor, nyáron tervezek diákmunkát vállalni, mivel előző nyáron még nem töltöttem be a 16. életévemet.
2017. febr. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!