Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy fiú nincs otthon...

Gáz, ha egy fiú nincs otthon a verekedésben?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy nem vmi nagy bunyós és ha bunyóba keveredik, akkor elverik. Ciki ez a bnőjének vagy neki?Szerintem a fiúnak az a ciki ebbe hogy utánna cikizni fogják hogy milyen gyenge, vagy ha nem gyenge akkor nem tud verekedni. A lánynak meg sztem annyi a ciki benne h milyen béna pasija van.
2008. okt. 11. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

sztem az egyáltalán nem ciki h nem verekszik :P

ám az már egy kicsit gáz, ha elverik :D

2008. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha a lány szereti akkor nem érdekli,hogy ki cikizi és hogy milyennek tartják a pasiját!
2008. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
68%
Szerintem okosan teszi,hogy nem verekszik,mert ezzel azt mutatja,hogy másabb mint a többi,akik primitív módjára az öklüket és nem az eszüket használják! Ezzel a mai srácok legtöbbje,csak a gyengeségét mutatja ki azzal,hogy megver egy nála gyengébb fizikumu srácot. Biztos vagyok benne,hogy az ilyenek gyáván elfutnának,ha egy erősebbel találkoznának össze!
2008. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Én mindig a vagány pasikat szerettem. A mai napig olyan barátiam, haverjaim vannak,hogy ölnénk egymásért. De az is biztos hogy ezek az emberek,nem rettenek meg senkitől. Na a lényegre térve. Ebből a kérdésből én azt vettem le(bár lehet,hogy rosszul)hogy neked van egy úgymond gyenge barátod. De én például el sem tudnék viselni magam mellett egy olyan pasit,akiről tudom,hogy nem tud megvédeni. De a gyengeségen változtatni lehet. Találkoztam már olyannal is akiből ki sem néztük volna hogy tud valamit. Szerintem egy fiú a gyengeség ellen tegyen kicsit,próbáljon erősíteni. A verekdést meg tanulni nem kell,hidd el tudja az ember azt hogy mikor milyet kell ütni. Csak az a lényeg hogy tud e akkorát amilyet kellene. Az meg hogy megvernek egy másik téma:):)

Ha esetleg fiú vagy bocsi,ha megsértődsz,de a lányok többsége vonzóbbnak találja a "rossz" fiúkat.

2008. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és a barátomnak nem az a baja h gyenge hanem h nem tud verekedni.. Ügyetlen. járni meg nem akar semmilyen önvédelmi sportra..
2008. okt. 11. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én ezzel meg úgy vagyok, nekem olyan a barátom, hogy van annyi esze, hogy nem kerül olyan helyzetbe hogy azt verekedés nélkül ne lehessen lerendezni, ha esetleg az ellenfél olyan lenne, valahogy sikerült szóban úgy leteremtenie vagy valahogy elkerülnie, hogy az amúgy verekedésre hajlandó mégsem kezdett bele a bunyóba. Szerintem nem az az okosabb aki verekedéssel akarja lerendezni, én nem tartom cikinek, ha a párom ott hagyná faképnél az ilyet, hogy jól van majd később megdumálják, hisz verekedessel nem oldják meg a dolgot, csak egymásnak okoznak fájdalamat.
2008. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz. Egy kapcsolat nem ezen fog múlni!
2008. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is teljesen ezzel értek egyet hogy a verekedés teljesen gyerekes. Igazából az a nagy fiú akinek van esze. De hát nem mindig tudok parancsolni a barátomnak. 10-ből 9 alkalommal le tudom állítani. Az az egy meg mindig úgy történik h odaállok a kettő fiú közé és abbahagyják :D
2008. okt. 11. 19:50
 9/14 anonim válasza:
100%

Szerintem nem gáz egyáltalán...

Az a dicsőség ha nem forditasz hátat és kiállsz,és akkor már mindegy hogy elvernek e vagy sem...mert tudják hogy ki mertél állni...

2008. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
gáz,egy fiu tudjon ki állni magáér és megvédeni mást v csaját,tanulja ő is az utcán az a legtutib
2009. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!