Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Nézhet egy...

Valaki segítsen! Nézhet egy 11 éves a South park-ot de tudja, hogy mi meggy benne szóval (szex meg stb. ) nézheti?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kb 8 éves koromtól nézem. :D

A stop shop 2-t is kb akkor láttam először, mégis teljesen normális vagyok. Alig káromkodok.

2017. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan animációs sorozat van ami direkt felnőtteknek készül. A South Park mindig is 18-as karikával ment, vagy az éjszakai órákban hogy ne lássák gyerekek. Az új évadok már nem is utalásokkal, hanem kimondva fogalmaznak meg társadalomkritikát. Kétlem, hogy ezt egy 11 éves gyerek fel tudná fogni, hogy valójában mit üzen a sorozat. Ezen felül nem csak szókimondó hanem káromkodó is.


Az, hogy "nézhet"-e egy 11 éves ilyet, már más dolog. Biztos hogy nem ajánlott neki, és biztos nem fog fel belőle sokat, de ettől még simán le tudja tölteni vagy online megnézni bárhol, ha nem szülői felügyelettel netezik.

Ha megnézel 1-2 részt a szülőkkel és azt mondják hogy nézd nyugodtan, akkor nézd. Biztos nem fogják.

2017. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meggy? Miért nem cseresznye?


Amúgy, én engedném neki nézni, de csak az első 8 évadig, amíg nem összefüggő részek voltak, csak idétlenkedések. Az újabbak már nagyon eldurvultak, sok a gusztustalan, nagyon erős jelenet, és az új évadokból SEMMIT nem értene, pl. az Obamás, zsidós, negroplasztikás, Trumpos poénokat/utalásokat hogy fogná fel? És még sorolhatnám.

Az első pár évadot, ami csak ökörködés, tőlem nézhetné, ma már az iskolában előbb tanulnak káromkodni, mint egy sorozatból, az csak a szülőkön múlik, hogy a gyereket tudják e úgy nevelni, hogy tudja hol a határ.

2017. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nézték már 5.-ben az osztálytársaim közül páran. Egészséges lelkületűek lettek. Ja meg amúgy most jut eszembe, még kicsi volt az öcsém akkor is, amikor mi kezdtük nézni bátyámmal, nem tudom mennyi lehetett öcsém, de anyum azt mondta, hadd nézze ő is velük, hát ennyi az egész, hogy káromkodnak. De egyébként nem , de amúgy szerintem ez a belefér kategória, vagy én nem tudom,de szerintem talán nézheti. Én most így végiggondolom, hogyha lenne egy 11 éves gyerekem, szerintem én engedném neki nézni.
2017. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 9 évesen kezdtem nézni a bátyámmal aki akkor 20 volt
2017. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!