Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (a részletek lent)

Mit tegyek? (a részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy tesi tanárom aki mindenáron azt szeretné ha röplabdára járnék.Egy héten 3-szor van,de én semmiféle képen nem szeretnék menni.Jártam már rá azelőtt 1 és fél évet de nem tetszett.Nagyon ISMÉTLEM nagyon sokszor mondtam már neki hogy nem akarok.Mondtam hogy aszmás vagyok,meg jobban szeretnék figyelni a jegyeimre(főleg hogy mindjárt iskola választás),nem is lenne kedvem és még a szüleimnek a mondatait is tárcsáztam neki hogy ők se akarják.Most az van hogy az edzőt aki tanítja a röplabdát odahívatta mellém,most mit gondolt meg fog változni a véleményem??Annak is mondtam hogy nem nagyon lenne kedvem,ő meg azt felelte hogy egyszer megnézem azt meglátom.....na már most oké meg minden de most én érzem magam cikibe,nem akarok elmenni SEMMIFÉLE KÉPEN.A szüleimnek is mondtam már ők is szenvednek rajta de nem akarnak bemenni mert félnek hogy a tanár aztán mérges lesz rám egész évben.Mindennap van tesim,minden órán kérdezget és engem ez már nagyon idegesít.Holnap első órában van tesim biztos megfogja kérdezni,mit tegyek?

2017. febr. 26. 17:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kérdd meg a szüleidet hogy beszéljenek a tanárral.
2017. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!