Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 liter víztől hányok másnapra...

2 liter víztől hányok másnapra? Vagy ha nem akkor mit egyek/igyak?

Figyelt kérdés

#hnyás #2 liet víz #alma xD
2017. febr. 26. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj csak suliba kisfiam.
2017. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer csináld csak meg majd a munkahelyeden...
2017. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Lány vagyok! 2. Suliba járok! 3 liter víztől hányok? :/
2017. febr. 27. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit csinálni akarsz, azt úgy hívják, hogy belső megfulladás.

Egy kerékpáros járt így valamelyik versenyen, és csak azért maradt életben, mert volt ott orvos.

2017. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
o.o Úristen ez igaz vagy csak szivatsz?
2017. febr. 27. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vicc... ő is kb. 3 liter vizet ivott meg verseny közben.
2017. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 2*Sü ***** válasza:

Attól függ, hogy a két liter vizet milyen gyorsan iszod meg. Ha egész napra elosztva, akkor természetesen nem. Ha egyszerre iszod meg, akkor hyponatraemiás állapotba kerülsz, a véredben a nátrium túlságosan felhígul. Ennek három következménye lehet

1. Lesz kisebb nagyobb fejfájásod, zavart leszel, felpuffadsz. Túléled, de nem hánysz.

2. A súlyos tünetek hatására lehet olyan erős hányingered, amitől hányni fogsz. Ami viszont megint nem tesz jót, a gyomorsav kikezdi a nyelőcsövedet, a szájüregedet, a fogaidat.

3. Súlyos esetben szervi elégtelenségekhez, tartós szervi károsodásokhoz vezet, szélsőséges esetben akár létfontosságú szerverek leállásához, máshogy fogalmazva relatíve gyors halálhoz.


Most elkerülni akarod a hányást? Akkor igyál annyi vizet, amennyi az adott pillanatban jól esik.


Ha előidézni akarod, akkor miért?

2017. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát amiért akarok hányni az kb 10% lustaság :/ (mindenki volt gyerek mindenki tudja milyen!) igazából a többi 90% nem teljesen ez én hibám de olyan hosszú lenne a sztori hogy ki se férne ide :/ de komolyan! de akkor a víz.. na ja :/ akkor tudtok valami jó kis kombót?
2017. febr. 27. 18:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én pont az a fajta vagyok aki utál inni és kb 3 korty után : "én már többet biztos hogy nem iszom!" vagyok
2017. febr. 27. 18:13
 10/10 2*Sü ***** válasza:

> Hát amiért akarok hányni az kb 10% lustaság


Soha nem akartam lustaság miatt hányni.


> mindenki volt gyerek mindenki tudja milyen


Nem. Legalábbis én nem.


> de olyan hosszú lenne a sztori hogy ki se férne ide


Nem hiszem, hogy ne lehetne maximum 10 mondatban összefoglalni. Az meg bőven elfér ide. Ennek hiányában nem tudunk alternatívát mutatni, márpedig muszáj lenne, mert amit csinálni akarsz, az nem csak hülyeség, de határozottan káros az egészségedre.


> akkor tudtok valami jó kis kombót?


Mire? Hogy tönkre vágd az egészségedet? Ennek számtalan formáját le tudnám írni, csak nem akarom.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Neked van egy problémád. De nem a probléma megoldásához kérsz segítséget, hanem egy általad valamilyen ismeretlen ok miatt megoldásnak tűnő megoldás kivitelezéséhez kérsz segítséget. Írd le a problémádat, és akkor tudunk segíteni. De az biztos, hogy az önhánytatás nem segítség a problémádra, csak újabb problémák összeszedésére jó.

2017. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!