Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dresslink oldalán miért csak...

Ginger96 kérdése:

Dresslink oldalán miért csak Pest megyét lehet kiválasztani, a "State/Province/Regio" mezőben?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azokhoz szólna, akik rendeltek már a dresslink oldaláról és NEM Pest megyében laknak.Szeretnék egy táskát rendelni, be is írtam szépen a lakcímem, irányító számom, de megyének csak Pest megyét lehet beírni? Miért? És ugyan ez a baj a cndirect oldalon is.

És a szívás az, hogy csak ezen a két oldalon van olyan színben amilyet én szeretnék...



2017. febr. 27. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincsenek államok, tartományok, sem régiók, így értelemszerűen eleve nem is kellene oda beírni semmit, és annak sincs értelme hogy kötelezővé teszik ezt. Ne add meg, ha nem kötelező, semmi értelme és nem lesz a címzésben sem szerepe. Ha beviteli mező van és be lehet írni szöveget, akkor húzd ki egy kötőjellel. Egyes címkézőprogramok az üres helyet kitöltik valami "null"-féle szöveggel, és azt nyomtatják a címedként, ami bezavarhat.
2017. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

És akkor mi a helyzet, ha nem fogad el semmit? Üresen hagyni nem tudom, mert akkor nem lép tovább, viszont a kötőjelet sem fogadja el.

Válasszam a Pestet és az itthoniak ki tudják attól még szállítani nekem?

2017. febr. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!