Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft fegyver olajozás?

Airsoft fegyver olajozás?

Figyelt kérdés
videoban mondták hogy mielött használnánk a fegyvert szét kell szedni beolajozni , de neki gázzal müködő fegyvere volt. ez elektromosnál is igy van hogy be kell olajozni?

2017. febr. 27. 20:23
 1/3 anonim válasza:

1.: ha nem értesz a gearboxhoz, akkor ne piszkáld, inkább vidd el egy szerelőhöz (vicc, hogy pont én mondom, anno úgy tanultam meg gearboxot összerakni, hogy szétszedtem a sajátom, aztán nem tudtam összerakni, de szerelőre meg nem volt pénzem, szal youtube-ról megtanultam :D ).


2.: fogaskerekeket lítiumos ZSÍRRAL kell bekenni, de nem vastagon, a levegős részekbe (henger) pedig szilikon OLAJat kell fújni (szintén nem sokat).

2017. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy_marek_saska válasza:

Szia!

A felettem lévőnek teljesen igaza van!

Annyit tennék hozzá, hogy az olajat nem pacsálni kell, hanem vékony rétegben bekenni minden fogaskereket, a gearbox falát, ahol a fogaskerék van (optimális esetben nem ér hozzá, de ahhoz jól kell meghézagolni) Szilikonoljjal csínján bánj, mert ha rámegy a hopgumira jó ideig koptatni kell róla.

2017. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Annyit tennék hozzá, hogy az olajat nem pacsálni kell, hanem vékony rétegben bekenni minden fogaskereket, a gearbox falát, ahol a fogaskerék van (optimális esetben nem ér hozzá, de ahhoz jól kell meghézagolni)."


Gondolom itt a zsírra gondoltál. ;)

#1

2017. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!