Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol szerzik be a kínai vegyesk...

Hol szerzik be a kínai vegyeskereskedések a régi kókuszos Fa tusfürdőt?

Figyelt kérdés
Ezt a fajtát kb 7 éve nem lehet kapni drogériákban, kb fél éve fedeztem fel, hogy a kínainál kapható. Minőségre szerintem ugyanolyan volt, mint amit régen vettem. A FA honlapján sem szerepel már ez a tusfürdő.Olyan fura, hogy már évek óta nem gyárthatják, mivel sem a honlapon nem található, sem pedig rendes üzletben. Náluk pedig egyszer csak felbukkant :)
2017. márc. 1. 14:21
 1/6 Pitbull-lecsó ***** válasza:

A kínaiak mindent előállítanak, akár szarból is.


Felvásároltak egy csomó hagyományos tusfürdőt, és kézzel kis kínai gyerekek öntik bele napszám a kókusztejet.

2017. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételt. Most itt nem a kókusz illaton van a hangsúly, hanem azon, hogy a Fa ilyen flakonban már nagyon régóta nem gyárt. Náluk mégis kapni.
2017. márc. 3. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk talán csak a magyarországi forgalmazást szüntették be. Ők meg külföldön szerzik be és idehozzák. ilyen egyszerű.
2017. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy csak az itteni forgalmazása szűnt meg. Nincs fent a Fa honlapon sem.
2017. márc. 12. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Barna kupakos és a kék flakonos az új csomagolás.

A régi rózsaszín volt, de nem pont ilyen, mint itt. Mellesleg, amikor én rákerestem ezt nem is találtam, csa a barna kupakosat :)

2017. márc. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!