Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl ezen a...

Hogyan legyek túl ezen a nehéz korszakon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alapvetően vidám 18 éves srác vagyok. Viszont, most kicsit pénzügyileg összeomlottam, családilag sem oké az életem, a barátnőmmel szakítottunk... emiatt a gimimben sem érzem már túl jól magam, holott szerettem

Kérek szépen ötleteket, hogy Ti hogyan vagytok túl nehéz időszakokon, mennyi idő alatt stb

Köszi:)


2017. márc. 3. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló. Pénzünk nem volt,az apukám elhagyott, és a házunkból kiköltöztettek. De anyum erős volt ávészeltük. Miután kiköltöztettek, albérletben laktunk egy ideig. Utána sikerült egy házat szereznünk hitelből. Már 3 éve élünk ebben a házban. Vészeld át úgy ahogy én,sírj és túl leszel rajta. Majd emúlik :)
2017. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!