Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján törölnek kérdéseket...

Mi alapján törölnek kérdéseket a moderátorok?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy ami durva vagy nagy hülyeség, azt letörlik, de teljesen szubjektíven döntik el, hogy szerintük mi hülyeség és mi nem, vagy van erre valam szabályzat nekik?

Mert például én pár napja feltettem egy kérdést, ami véleményem szerint se durva nem volt, se hülyeség. (Nekem nyilván nem volt az, mert nem tudtam rá a választ, de érdekelt mások véleménye), erre eltávolították a kérdést és egy üzenet fogadott, hogy ne tegyem fel újra, mert megint törlik és a regisztrációmat is.

Na már most, vannak fent hasonló kérdések, mint az volt, de azokat nem távolították el. Kérdem én, miért? És nem az az oldal alcíme, hogy "amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted"? Ezek szerint mégsem kérdezhetem meg, mert bár máshol továbbra sem merem feltenni, itt azonban "felsőbb hatalmak" saját egyéni ítőlőrendszerük alapján cenzúrázzák. Akkor most ez hogyan is van?


2010. máj. 10. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés...
2010. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed feltevése előtt megtalálhatod azokat a szabályokat, melyek mindenkire egyformán vonatkoznak. Olvasd el figyelmesen, a törlés okát itt megtalálod.
2010. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

• Kérdésed kérdés legyen, ne témacím vagy csupán egy kulcsszó, hiszen így nem látszik ránézésre, hogy mit kérdezel!

• Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Akkor írj ki inkább több kérdést!

• Kérdésed konkrét legyen. Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!

• Ügyelj a helyesírási hibák elkerülésére!

• Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!

• Kérdésed mellé csak akkor írj rövid magyarázatot, ha úgy érzed, hogy a kérdésben nem tudod eléggé informatívan megfogalmazni, mit szeretnél tudni! Ami nem túl lényeges a kérdéskiírás szempontjából, azt a magyarázat mezőbe írd!

• Ne utalj egy régebbi kérdésedre! Ezt az oldal anonimitása miatt nagyon nehéz megtalálni, így inkább önmagában teljes kérdéseket írj ki!

• Ne írj csupa nagy betűvel, ez netikett vétség! Az ilyen kérdések értesítés nélkül törölve lesznek.

• Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem.

• A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!

• Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, és emiatt regisztrációd megszüntetésre kerülhet.

• Mivel honlapunk anoním, olyan kérdést ne írj ki, aminek a név nélküliség miatt értelme nincs!

• FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői!

• Fenntartjuk a jogot, hogy kérdésedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

• Ha töröltük az előző kérdésed, olvasd át alaposan a fent leírtakat, mert az okokat közte találod.



Egyiket sem szegtem meg.

Talán a "ne add ki magad másnak" részt szoktam annyiban, hogy általában a koromat módosítom és nem adom meg a valós koromat és ha a kérdés olyan, akkor itt-ott csalok kicsit, nehogy esetleg valaki rámismerjen. Ez szerintem teljesen normális. Ha már az oldal annyira figyel az anonimitásra, akkor logikus hogy én is fogok a kérdésnél, még ha ezzel kicsit füllenteni is kell, nem?

Na és, ha már szabályok..."Ügyelj a helyesírási hibák elkerülésére!". Akkor a moderátorok elég trehányul dolgoznak, mert a kérdések 3/4-ét ki lehet törölni!

2010. máj. 10. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerelem, szexben tetted fel a kérdést? Ott tényleg tök logikátlan a moderálás és nem indokolják a törlést. Én már nem is nagyon próbálkozok azzal a kategóriával.
2010. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, ezt a higiénia témakörből törölték.

De szerelem, szexben is töröltek már.

2010. máj. 10. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
és mi volt a kérdés?
2010. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tisztálkodási szokásokkal kapcsolatos.

Nem írom le, hogy pontosan mi, mert megfenyegettek, hogy törölnek, ha még egyszer kiírom :S

2010. máj. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!