Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek egyéb ötlet, esetleg...

Valakinek egyéb ötlet, esetleg hasonló dolog történt?

Figyelt kérdés
Biztosításomat elmulasztottam lemondani külföldre költözés előtt (Anglia), most E104-es nyomtatványt követelnek tőlem, a biztosításom igazolásához visszamenőleg amelyet a külföldi biztosító allít ki, állítólag ilyen nem is létezik itt. Segítség!

2017. márc. 8. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen esetem nekem is volt pár éve, a papír neve is rémlik. Nekem a németek modták azt, hogy ilyen papír nincs, de azt mondták, hogy ezt otthon kell a biztosítónak elintéznie és ők elküldik ide és akkor kitöltik a németek majd visszaküldik.


Bocsi, de már nagyon homályos ez az emlék, tudom nekem is gondom volt vele, mert otthon azt mondták innen kell kikérnem, itt meg azt mondták, hogy ez nem az ő dolguk.

2017. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!