Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gondot okozhat...

Szerintetek ez gondot okozhat a jövőben, amikor majd munkát kell vállalnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy pici tetoválást a kezemre (hüvelykujj környékén), de egy kicsit félek, mert orvos/irodai munkát végző ember szeretnék lenni a későbbiekben. Akiket megkérdeztem eddig, azt mondták valószinű, hogy a tetoválás miatt kevesebb esélyem lenne ilyen helyen dolgozni. Ti mit gondoltok? Választ köszi előre is:) 14/F
2017. márc. 9. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

csak olyan helyre tetovaltass, amit el tudsz takarni, mert igen, vannak munkahelyek, ahol hatranyt jelent (konkretan nem vesznek fel)

De 14 evesen nem tetovaltathatsz szuloi beleegyezes nelkul.

2017. márc. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Szülőkkel beszéltem, szerintem beleegyeznének, csak ez a munkahelyes téma zavar egy kicsit:D Válaszok jöhetnek még, több ember véleménye is érdekelne:)
2017. márc. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!