Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Loptam, becsipogtam, biztonsag...

Loptam, becsipogtam, biztonsagi or nagyban kereste a tettest mikozben eljottem, felelossegre vonhatnak, mit kaphatok, meddig marad meg a kamera felvetel?

Figyelt kérdés
Bementem a boltba levettem egy polot moge berejtettem egy dolgot amirol az oltozoben mindent levettem, lekapargattam stb. Mentem ki polot visszatettem de igy is becsipogtam. Jott is a biztonsagi or de en csak elballagtam. Bementem az elso adando uzletbe de ott is be es kilepeskor is csipogtam. Neztem kivul belul a penztarcat sehol nem lattam semmit. Mit tegyek hogy ne csipogjon? Miert, es meddig vonhatnak felelossegre es mit kaphatok? Semmi hulye poent nem szeretnek valaszba kapni pls de hasznosra megy a zold.

2017. márc. 12. 01:09
 1/8 gnoomage ***** válasza:
66%

Ne lopj, növessz gerincet, alapok...


Nem hiába költ minden bolt a biztonságra. A videó több hónapig megmarad, ha este amikor megszámlálják az árut és kiderül, hogy te 2 boltban is becsipogtál, nagy eséllyel megy a feljelentés.

2017. márc. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%
Köszönjük a beismerő vallomást. Kollégáink beazonosítják az IP címe alapján tartózkodási helyét, és hamarosan felkeresik önt.
2017. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miszaj volt megtennie mert rosz tarsasagba keveredett... ja es 'rendorseg' ha kiirom hogy megeroszakoltam 3 not es elhelyeztem az atombombat ami (meglehet) alaptalan akkor is hegyen volgyon at kutatnak majd ertem?
2017. márc. 12. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fognak csak igazán. :)
2017. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jo baratnom vegul visszavitte a penztarcat es megoldta az ugyet
2017. márc. 13. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

:)

De jó baràtnőd van

2017. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nincs szükség a kamura, azért írtad a csajt, hogy lepattanjanak rólad a felhasználók. Személy és vagyonőr vagyok. A Készenléti rendőr kamu felhasználó. A rendőrség nem jelenti ki, hogy érted megy, főleg nem ilyen alacsony %-számmal, miért égetnék magukat. Csak kinyomoznának, és szó nélkül csapnának le rád. De ezért nem fognak. A titkot nem mondom meg, hogyan működik az áruvédelmi berendezés, a lényeg, hogy NEM számolják át este az egész boltot, mert lehetetlen. Ez a másik baromság. Mindenki hibázik. Megnyugodhatsz, gondolkodj el azon, amit mondtam, én igazat írtam a többivel ellenben. A kamerák a merevlemeztől térfogatától függnek. egyértelmű, hogy 250 Gb-ra nem fér rá annyi, mint 1 Terrára. Attól függ, mennyit szánnak a védelemre. Nem kell félned emiatt, de többet NE TÉGY ÍGY! Ha 1x tulajdonítasz el, le tudod tenni, ha 2x, az már visszatérő tevékenységnek számít, és szenvedélyé válik. Egyébként kleptomániának nevezik a betegséget. Ja és addig kell kiszállni, amíg nem késő. (Y) A döntés a tiéd‼
2017. aug. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom melyik gázabb. Hogy olyan fogyatékos vagy hogy lopsz. Vagy hogy olyan fogyatékos vagy hogy 2 helyen is becsipogsz. Vagy hogy olyan fogyatékos vagy hogy a készenléti rendőrt is bevetted.

Komolyan. Ennél már nincs alább remélem (de tudom hogy mindig van)

2018. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!