Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dekorálhatnám a szobámat?

Hogy dekorálhatnám a szobámat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.A szobámat nem rég festettük ki.Két oldala erősebb,másik két oldala halványabb rózsaszín (nekem ez tetszik,le lehet hurrogni).Fehér ész szürke bútorok vannak benne de elég unalmasnak találom.Az ajtómra már csináktam díszt,de a szobámba nincs ötletem.Ajánlotok oldalakat vagy saját ötleteket?
2017. márc. 12. 09:57
 1/4 Bori121 válasza:
Mekkora a szoba mérete az sok mindent elàrul hogy mivel lehetne díszíteni
2017. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Poszterekkel, ha tetszik, ledes izzósorral.


[link] Ha kinyomtatsz pár családi/baráti/állatos fotót, ez nagyon szépen mutat, szerintem.

2017. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 a falak 4 m hosszúak és 2,5 méter magasak
2017. márc. 12. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Mennyi hely van a szobádban? Ez sem utolsó szempont.

Mennyi, illetve mekkora bútorok vannak.. stb.

Szerintem a fehér-szürke bútorok nagyon hangulatosak egy rózsaszín szobában, én már idősebb vagyok, mint te, de tuti bejönne! :D


Én személy szerint nem szerettem poszterekkel, meg állatkás képekkel telerakni a falat, inkább pár barátról készült közös fotót függesztettem ki, illetve családi képekkel díszítettem.

Ha olyan ágyad van, köré is tehetsz égősort, sokat dob.

Esetleg jópofa falmatrica.

Ötlet: [link]


Ami még szerintem nagyon sokat dob, azok a növények, ha van lehetőséged akkor élő virágot tegyél, de a mű is hangulatos tud lenni. Ezt rakhatod a polcaidra, asztalra.


Parketta van a szobádban? Ha igen, akkor egy vidám mintázatú szőnyeg is nagyon jó lehet. Akár a hosszú szőrű is, csak azt macerásabb tisztítani:)

Pl: [link]


Nem tudom milyen ágyad van, ha sarokágy, akkor körbetudod rakni díszpárnákkal, ha francia vagy heverő akkor szép takaróval letakarni..


Igazából itt csak a fantáziád szabhat határt, főleg kiegészítők terén, mert aprópénzért be lehet szerezni dolgokat.

Amire figyelj, hogy ne nagyon színes dolgokat szerezz be, mert akkor papagáj szobád lesz!

2017. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!