Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy egy...

Mit kell tennem hogy egy tanár minél jobban megszeressen és hogy én legyek a kedvenc tanulója?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
tanulj mindig az órájára,jelentkezz,aktiválj.
2010. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, léccy minél több választ mert elég fontos x) Előre köszi.
2010. máj. 10. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ajánld fel neki,hogy lefeküdsz vele!Az be fog válni!
2010. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Légy arrogáns a többi diákkal és kérdezd meg, hogy ti ugyan miért nem csináltatok házit, mikor olyan érdekes vt?


Na jó csak azért irtam h ilyen ne légy

2010. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne akarj a kedvenc lenni. az osztálytársaid utálni fognak. ha meg igen, akkor nyalizás ezerrel...
2010. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
semmiképp ne nyalj a tanárnak mer az megalázo és oszttársaidnak se fog tetszeni. annyi viszont belefér h csinálsz leckét és aktivan hozzászolsz az orához és az a tanárnak is tetszeni fog és azzal semmi gond sincs
2010. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tanár vagyok, és bár nincs soha kedvenc tanulóm, leírom, mi szimpatikus egy tanárnak. Az egyik, ha érdeklődsz a tantárgya iránt, igyekszel, szorgalmas vagy. (Ez nem egyenlő a csak jó jeggyel, csak látszódjon az igyekezet.) A másik, ha nagyon aktívan részt veszel az általa szervezett iskolai rendezvényeken, versenyeken, szakkörökön stb. Írhatnál részletesebben, hogy mit tanít, miért akarsz bevágódni, úgy könnyebb tanácsot adni.
2010. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Angolt tanit nekem és az osztályfőnököm is.Nagyon cuki,kedves és egyszerű mégis gyönyörű...Mindenkinél jobban szeretem.De lehet hogy haragszik, de nem biztos xD
2010. máj. 13. 09:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ohh... Nekem s éppen ez a célom...Irj sok plusz feladatot, érdeklődj a tantárgya iránt, jelentkezz sokat, mindig dolgozz többet...Ha 10 mondatot mond háziba te irj 25 mondatot...Tudom kicsit lekéstem...
2017. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!