Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Húsvétra valami jó DIY-kat...

Húsvétra valami jó DIY-kat mondanátok nekem? Tesómnak szeretnék valami ütős dolgot csinálni, de ötletem sincs:/

Figyelt kérdés
A testvérem lány és 19 éves:)

#ajándék #nővér #húsvéti meglepetés
2017. márc. 14. 09:13
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, mit/miket szeret a testvéred, mert ugye, ettől is függ, hogy mit készítesz neki.

Ha már húsvét, meg tavasz, akkor én valami lakásdekorációt készítenék. Például koszorút, ajtódísznek. Szerintem ez egyszerű, mégis nagyon fel tudja dobni az egyszerű ajtókat.


[link]

[link]

Ezek nem csak képek, hanem rendes "tutorial"-ok:

[link]

[link]


Készíthetsz könnyebben elkészíthető díszeket is, szerintem ezek a keretbe foglalt minták is jól tudnak kinézni:

[link]

[link]


Ha szereti a nővéred az édességet, akkor csinálhatnál valami ahhoz kapcsolódó ajándékot is:

[link]

[link]


De szerintem a virágokkal, növényekkel sem lehet melléfogni.

[link]

A tojásdíszeket akár te magad is elkészítheted...

Szerintem ezek pedig tök jól néznek ki, és az alja ezüst színű is lehet, nem muszáj, hogy arannyal készítsd el.

[link]


Ha pedig tényleg nagyon jó a kézügyességed, akkor megpróbálkozhatnál valami nehezebbel is (nekem az óriás horgolt nyúl a kedvencem :) ).

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)

2017. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!