Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mutálás.14 éves fiú vagyok....

Mutálás.14 éves fiú vagyok. Még eléggé mutálok, közel idegesítő hangom van. Körülbelül nektek mennyi ideig tartott a mutálás? Nekem még lehet esetleg jo magas, akár énekhangom? Most eléggé mély.

Figyelt kérdés

#hang #ének #mutálás #énekes éneklés
2017. márc. 15. 14:46
 1/5 SEFOX DDI válasza:

17 vagyok még mindig mutálok. Énektanáraim szerint ez még eltarthat egy ideig. Nincs már olyan hangom mint régen, persze a régi soprán hangomat jobban szerettem, de hát ez van. jelenleg a Can you feel the love tonight c. számú dalt tanulom. Ha ezt eltudod énekelni akkor nagy baj nincs. Ez egy nagyon nehéz szám.

Ha kell egy alap ezt használhatod: [link]


Próbáld meg elénekelni és KÉRLEK jelezz vissza milyen volt. Igazán kíváncsi vagyok!

2017. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hello koszi a vlaszt. Énekelni se tudok az a baj(nem tudok hangokat kiadni) miközben en éneklek érzem a dallamot, de más nem.
2017. ápr. 2. 22:21
 3/5 SEFOX DDI válasza:

Lehet, hogy a hangszálaiddal van valami. A szolfézstanárom sokat köszörülte egy időben a torkát ettől begyúllatt, megoperálták, 2 hónapig megse tudott szólalni.


Azért lehet h neked is el kéne látogatnod egy orvoshoz a biztonság kedvéért, de nem hiszem, hogy bajod lenne.

Előtte tudtál énekelni? Milyen hangod volt? Szoprán?

2017. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh.. Nemhiszem hogy valami bajom lenne. Kizárt. Csak mély a hangom. Eleve nemtudok énekelni csak reppelni
2017. ápr. 3. 22:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a választ!! :)
2017. ápr. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!