Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leirnatok a legviccesebb,...

Leirnatok a legviccesebb, legkinosabb torteneteteket ami veletek tortent?

Figyelt kérdés
Legyszyyy nevessuk egyutt xd xd xd xd xd :):):)
2010. máj. 11. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Azon kívül,hogy elolvastam ezt a kérdést?:D
2010. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Megszülettem. Ez elég kínos nem? Legalább is nekem az.
2010. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyik nap iskola után elmentem a barátnőmmel ebédelni. Többször ettem már azon a helyen, most is milánói makarónit kértem. Megettem, nem telt bele 5 perc ahogy elindultunk, iszonyatosan görcsölt a hasam. Majdnem bef...tam. Elmentünk gyorsan a Mekibe, hamar vettünk egy fagyit és irány a budi. 2 Wc volt, igyekeztem halkan csinálni, mert nem tudtam a másikban vannak e. Na de ha romlott kaját eszel, nem vagy olyan halk. Szóval ami a "csövön" kifér!!! Hát amikor kijöttem még 3 lány várakozott a Wc-re, de mindegyik elég furán nézett rám és senki nem ment abba a wc-be ahol én voltam. Nagyon ciki volt!
2010. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A következő: a barátnőmmel mentünk a Tescoba gyalog. Itt Db-ben egy hosszú lámpás zebra van előtte. Én láttam, hogyha sietünk még átmegyünk a zöldön, ami már villogott. Mondtam a barinőmnek, gyere siess, menjünk. Én jobban kiléptem, mert lapos cipő volt rajtam, de őrajta meg magassarkú. Ő lemaradt, és egyszer arra vagyok figyelmes hogy kiabál, hogy segíts, segíts!! Hátranézek és ott fekszik a betonon, mint egy béka!!! Elesett, mert ahogy lelépett a járdáról, az egyik cipőjének az orra beleakadt a másik nadrágja szárába, és kihasalt. A lámpa nekünk már piros volt, a kamionok álltak elől és indultak volna már, a sofőrök dudáltak és röhögtek, mint az állat. Én is annyira röhögtem, hogy (lehet szemét dolog), de nem mentem vissza, hanem dülöngélve a röhögéstől átmentem a zebrán, és a parkolóban vártam meg. De nem haragudott a barátnőm, ő is röhögött. Akkor még 16 évesek voltunk, így belefért.
2010. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetem, első nap, még nem ismertem senkit. Szokás szerint késésben voltam, rohantam fel a nagy előadóba a legfelső emeletre, mögöttem egy fiatal srác, egyértelmű volt, hogy ő is oda jön. Mondom közben, ku...rva élet ba..ssza meg, jól elkéstünk, mindegy, úgyis unalmas lesz... bemegyünk a terembe, ő fel a katedrára, kiderült, hogy ő a tanár. Majd elsüllyedtem.
2010. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsó azért az durva... (o)_(0)
2010. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ösöm volt a lottón, a 6-oson. Ez elég kínos... :D
2010. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:):))::Kocce azoknak akik tenyleg leirtak nem hulyeskedtek el...vicces volt nem mondom.....Nekem is van amikor kicsi voltam 2-os az iksolamban azzal szorakoztak hogy a mosdokban leoltottak a villanyt...Nah en nekem pedig pont akkor kellett pisilnem..es mivel egy majom leoltotta a villanyt bepisiltem mert felrepisiltem....egesz nap a pisiben aztam es oltarian budos voltam mellesleg kiba**ott meleg nyar volt tehat ott erjengtem egesz nap....tok cinkes volt mindenki hatralt mellolem valoszinuleg nem birtak elviselni azt a buzt...xd xd xd
2010. máj. 12. 06:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondok egy meg durvabbat....phfuuu..szoval..eppenseggel megvolt...es reggel lementem az ebedlobe ahol kb 6 FERFI es mind rokon testver unokatestver nagybaty apa nagyneni ferfje minden amit csak eltudtok kepzelni...szoval nem vettem eszre koran reggel pizsamaban voltam hogy ataztam...a papam szolt mutogatva anyamnak hogy szoljon nekem hogy mi van mert a papam meg nem tud beszelni es ott mutogatott arra a helyre ahol latszodott a ver...minden rokonom szeme arra terelodott csak ferfiake...hat az brutalis ciki volt
2010. máj. 12. 06:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az enyém veri az összes stroyt ;D

14 éves koromban éppen tampont cseréltem az iskolai mosdóban mikor berontott egy csomó harmadikos és össze vissza ordibáltak. Bekopogtak minden mosdóba, mondtam hogy foglalt (az ajtó be volt zárva). 1 perc mulva az egyik kislány egy határozott mozdulattal kicsapta az ajtót, én meg ott álltam alul semmiben tamponnal a kezemben egy osztálynyi alsós előtt. És ha jól láttam, egy fiú is volt közöttük. Na mi a gáz, ha nem ez x"DD

2011. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!