Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
Mi manapság a divatos és kényelmes cipő?Ti mit ajánlanátok,nektek mi vált be?
2017. márc. 15. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menyi pénzed van rá?


Bama bőr cipők. De jól meg kell nézni, mert mindet máshol gyártják, a minőség típusonként váltakozik. Más bőr cipők megnézegetése is ajánlott. Ezek általában elég tartósak és kényelmesek.

2017. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Max 30000ft ot költenék rá
2017. márc. 15. 21:30
 3/12 gnoomage ***** válasza:
Milyen korosztályban vagy? Nem tudom miért írta az előző a bőr cipőt, én olyan 25 éves korig alig-alig látok olyat bárki lábán.
2017. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17/l
2017. márc. 16. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:

3.: 30 000 nem is kell egy kiváló bőrcipőre.

A bőrcipő kortalan viselet és kényelmes, egészséges, tartós.

Plusz az esztétikumát is sokáig megtartja a szövetcipőkkel ellentétben. A női bőrcipőkben nem vagyok otthon.


Azt tudom, hogy vettem kiváló nyári bőrcipőt 13000 Ft-ért és 23000 Ft-ért is. A Bama drága. De pl. van egy Cesare Cave cipőm, ez 13000 volt, 2,5 éve vettem, azóta használom napi szinten, rengeteget gyalogoltam már benne, még semmi nem látszik rajta elhasználódás szempontjából.


Ezek férfi cipők (fűzős félcipők), kérdés mi a női alternatívájuk azonos minőségben?


Egyet látok, pl. a román gyártású bőrcipők jók, a többit alaposan meg kell nézni, általában van még albán, bolgár, indiai gyártás. A fülében lehet elolvasni. Az indiaiak nekem nem mindig jönnek be nagy a szórás.


pl. így néz ki a legújabb CesareCave fűzős férfi bőrcipő (varrással erősített talp).: [link]

Egy Bama azzal több ennél, hogy kicsit jobb -vastagabb- talpbetét van benne, az összes fűző veretes, a veretek erősebbek, ill. az anyag vastagabb általában (de nehezebb is). Viszont a Bama is szimultán 3-4 országban gyártat, így modellről-modellre változik a minőség.


4-5 évig kitartó, esztétikus és kényelmes cipőt férfinak sem egyszerű venni, de nem lehetetlen!

2017. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Rieker is egy jó minőség.: [link]


A Josef Siebel is elmegy (habár itt azért meg kell nézni, mit veszel meg).: [link]


Bama, Rieker női cipők.: [link]


További Bama női félcipők.: [link]


20 000 Ft felett én mindenképpen bőr cipőt választanék és a prémium kategóriás gyártóktól (Bama, Rieker).

Csak hosszas személyes próbálás után vegyetek cipőt!


A Nike, Adidas, stb. termékeket, csak akkor veszem meg, ha speciális célra kell (sportolás, sok futás/kocogás) és csak szakboltból (pl. Nyúlcipőbolt).

2017. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5. bocs, "fülében", nyelvében...

Sohase írj tanácsot cipőkről zenehallgatás közben. :-)

2017. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A minőségi bőr cipő előnye, hogy hosszú távon -2-3 év- sokkal olcsóbb bármelyik másik lábbelinél!


Ha veszel egy szövet cipőt 20 000 Ft-ért, lehet jövőre már kukás lesz, vagy esztétikailag vállalhatatlan.

Egy bőr cipő 3 év múlva is vállalható lehet!


Nem mindegy, hogy 20000, vagy 20000/3 Ft-ot költesz el évente egyfajta cipőre (mert még egy férfinak is van alkalmi és mindennapi cipője, egy lánynak, pedig esetenként sokféle...).

2017. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul a minőségi bőr cipő javítható, nekem a 4 éves Bama félcipőmön 3000 Ft-ért cseréltek talpat és tudom megint kb. 3 évig hordani!


4 év alatt a konzumer divatcipőkből, egy egés sereget dobtam volna kukába, miközben, még kényelmetlenek is lettek volna...

2017. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*egész sereget
2017. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!