Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem a Pro:direct soccer...

Rendeltem a Pro:direct soccer nevezetű oldalról egy foci cipőt. Meg fog jönni?

Figyelt kérdés
kitöltöttünk mindent ki irta a szokásos rendeszerüzenetet hogy rendelés sikeres várunk vissza úrja meg ilyenek.... az oldalon van egy rendeléseim menüpont. rákattintok és azt irja hogy nincsenek rendeléseim. a pénzt még nem vonta le a bankkártyárol de már 1 hete lett leadva a rendelés az email cimemere 2 levél jött hogy igazoljam vissza a rendelést de az oldalon nincs ilyen hogy rendelés visszaigazolása. sikeres volt a megrendelés? és ha valaki rendelt onnan akkor leirná hogy neki a rendelés leadása után mit kellet csinálnia még?

2017. márc. 18. 14:08
 1/1 A kérdező kommentje:
és a rendelésem számát honnan tudom meg? mert csak ugy tudnák kapcsolatba lépni velük. attol félek hogy most ha egy másik oldalról pl: football factor bol vennék egy cipőt mert 1 hete semmi visszajelzés az ooldalról és utánna meg megjönne a pro direct soccerről is a cipő és akkor 50 ezer lenne összesen. honnan tudom majd hogy sikeres e vagy nem a rendelésem?
2017. márc. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!