Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék rendelni ilyen...

Hol tudnék rendelni ilyen plüss kutyát?

Figyelt kérdés

Tesoban láttam ugyanezt, de nagyobban. Barátnőmnek szeretném majd, augusztusban leszünk együtt 2 éve. Kapott egyet ugyanilyet még a kapcsolatunk elején, de amikor meglátta a nagyot oda-vissza volt érte, de nem engedte, hogy ilyenre költsek, mert már van egy kisebb. Gondoltam akkor megrendelem, mert tudom a "márkájá", SUN-DAY van ráírva. Erre sehol semmi, ki ad egy lengyel oldalt, de ott is csak a partnerekről lehet olvasni stb., de semmi rendelés. Nagy nehezn megtaláltam kicsibem, de nagyobb méret kellene. Ha nem lesz meg nagyobban, akkor a rózsaszín pólós lesz kicsiben. Magam megvenni nem tudom, mert nem tudom magam elhozni, miv én pesten nem vagyok annyira játas, ő él itt, meg hát ugye honapokra eldugni egy nagy plüsst...


Ő az: [link]


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. márc. 20. 13:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért, nem vettem észre telóról.


*Tescoban

*"márkáját"

*nehezen

*kicsiben

*mivel

*hónapokra

2017. márc. 20. 13:58
 2/3 A kérdező kommentje:
*jártas
2017. márc. 23. 13:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy augusztust írtam. Telefonról ezért nem szeretek kiírni kérdéseket, kijavít, elírom. Na szóval, júliusban leszünk 2 éve együtt, szóval még sürgősebb. :D
2017. márc. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!