Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkát hogyan találhatnék/...

Diákmunkát hogyan találhatnék/vállalhatnék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 10.osztályos, nyáron szeretnék elmenni dolgozni. Természetesen a plusz pénz miatt is, de nagyon jól lenne ha olyan állást találnék, ami érdekel is, esetleg a későbbiekben is ilyen téren szeretnék dolgozni. Elsősorban televíziónál, újságnál szeretnék diákmunkát találni, azonban ilyen ajánlatokat eddig semmilyen oldalon nem találta. Tudna valaki tippeket adni,hogy hol keressek, milyen pozícióban tudnék ennyi idősen elhelyezkedni?

2017. márc. 21. 14:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy fontos dolgot, budapesti vagyok.
2017. márc. 21. 14:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress rá neten hogy pesti diákmunkák vagy szövetkezetek és ezek a szövetkezetek adnak neked munkát / kat amit magad választhadsz ki
2018. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!