Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ami esetleg a...

Van olyan oldal ami esetleg a Matek feladványt megoldja helyettem?

Figyelt kérdés

vagy olyan emberek akik megoldják helyettem a feladatot amit nem értek...

Facebookon vmi csoport, esetleg vmi oldal...



2017. márc. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Én megoldom.
2017. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, de abból te semmit nem fogsz tanulni ha eléd rakják a megoldást. A matek például olyan hogy több év anyaga egymásra épül, és amit most nem tanulsz meg akkor a következő anyagot sem fogod érteni amiben azt használnád részműveletként amit eleve nem tudsz. Középszinten ez egyenes út a bukáshoz-pótvizsgához-évismétléshez vagy az iskola elhagyásához.


Ha valamit nem értesz akkor nézz utána, kérdezd meg a tanárt, menj magántanárhoz vagy bárkihez aki segít benne, de ne mással csináltasd meg. Nem csak azért mert nem tanulsz belőle, hanem mert az élet sem így működik.

2017. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom de nincs most épp időm megoldani, mert egy csomó mindenből irni fogunk és csak úgy jól esne nekem hogy egy gonddal kevesebb.
2017. márc. 25. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el még egyszer a kettest és próbáld megérteni.

Ha most nem tanulod meg, akkor 100%, hogy később sem fogod megtanulni, soha.

Én a helyedben megpróbálnék rá időt szakítani. Tudod, csak az életed múlhat rajta.

2017. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Van ilyen oldal, vagy legalábbis volt... most nem tudom, mi van vele.

Pénzt kérnek a megoldásért.


Inkább csináld azt, hogy oldd meg, amennyire bírod, és tedd ki ide a megoldást (mármint a hf-be). Kijavítjuk, ha van vele valami probléma.

2017. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a photomath-ot használom a telefonomon, megnézem az eredményt és utána rápróbálok jönni hogy hogy jött ki.
2017. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A PhotoMath mobilos alkalmazás nagyon hasznos.

Illetve ajánlom az ehazi.hu oldalt.

2017. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!