Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lézeres tetoválás eltávolítás...

Askr2001 kérdése:

Lézeres tetoválás eltávolítás infok?

Figyelt kérdés
Nos, pár napja csináltattam egy tetkot, este mikor lefekszek elgondolkodom rajta és megbánom, máskor viszont nem. Ha esetleg pár év mulva ugy döntök hogy nem kell, ezzel a lézeres kezeléssel jól el lehet tüntetni?olvastam róla és azt irják ogy 99%-ban eltávolitja, nem lesz nyoma, hegesedés stb. Azt is irták hogy drága, de 100ezernél nem hiszem, azt meg viszont ki fizetem. A tetoválás a jobb alkarom szinte teljes belsö részét takarja. Pl.5 év mulva el lehetlesz távolitani nyom nélkül? Tudom hogy én voltam a hülye, ezért normális és épitö jellegü válaszokat várok, elöre is köszönöm!

2017. márc. 26. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy több kezeléssel tudják csak eltüntetni, de így is látható marad. A kezelések után viszont érzékeny lesz a bőröd.

Ezen kívül olvastam már, hogy a bőrrák is könnyen kialakulhat utána.

Persze mielőtt belevágnál alaposan nézz utána az interneten, Főleg a mellékhatásokra, és a kezelés utáni tapasztalatokra, mivel ezt már nem reklámozzák.

2017. márc. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ára a mérettől függ. Fáj-e? Igen, eléggé fáj.

Egy sima, fekete tetováláshoz 3-5 kezelés kell. Kezelések között 3-5 hét idő kell elteljen.

Színes tetoválásokhoz több alkalom, több idő és több pénz is kell.

Másik tetoválással takartatni olcsóbb.

Marad-e nyoma? Ha tényleges profihoz mész, akkor halványan marad egy pici, mintha kicsit pigmenthiányos lennél, de az pár év alatt normalizálódik.

Szóval egy 40 ezer forintos (értelmes áron számolt) tetoválás 150-400 ezer körül van (eltávolításokként az árak változhatnak, bizonyos helyek között is vannak eltérések).

2017. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem 5 év múlva már minimum 2 millió lesz a lézeres kezelés.
2017. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!