Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vizipipáro...

Mi a véleményetek a vizipipárol? Illetve mi a véeményetek a top mark vizipipákról?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 22:08
 1/2 anonim válasza:

Jó, CSAK sokat kell babrálni vele, legalább negyed óra kell hozzá. Ritkán veszem elő épp ez miatt. Mindenképp figyelj arra, hogy gyorsan gyulladó szenet vegyél, mert a többivel szenvedni fogsz (Ahogy én is tettem...) Top mark alatt top márkára gondoltál? Sajnos erre nem tudom a választ, nekem egy egyszerű "pumpkin" 24cm-s vízipipám van és nincs semmi gondom vele. Max annyi, hogy nagyobbat jobb lett volna :) Kövekből még csak a Shiazo-t teszteltem és én azt ajánlom, hogy NE, mivel nem nagyon van ízük. (feltéve ha köveket akarsz benne szívni és nem tabakot)

Inkább e-cigit kellett volna vennem :D

2017. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jaj, hogy a márka... Aladint többen ajánlják
2017. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!