Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztonságod az, , AliExpress"?

Dsb. kérdése:

Biztonságod az, , AliExpress"?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak sok dolgot, de nem tudom, hogy ha megadom a címet tényleg kihozzák-e ingyen.
2017. márc. 29. 07:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi az elmult evekben rendeltunk mar sokmindent, eddig minden megerkezett. Volt ami 2 het alatt itt volt, de volt olyan is ami 2-3 honap. A szalliatasi ido az biztos hogy kiszamithatatlan.

Nagyobb erteku dolgokat mondjuk szerintem nem erdemes onnan vasaroln (pl muszaki cikkek, telefon, tablet ilyesmi) mert ki tudja mit kapsz. De aprosagokat szerintem nyugodtan.

Ha barmi baj van a rendelessel, nem erkezik meg, torott, serult, stb akkor visszafizetik az arat. Nekem egy kb 25 dollaros okos orat kuldtek ujra gond nelkul, mert valmiert nem birta az akksija a szallitast, es felpuposodott...talan ez volt az egyetlen ilyen elektronikai cikk amit rendeltem. De mindig meg kell nezni a vasarloi ertekeleseket, es az alapjan eldontheted, hogy megeri-e kockaztatni.

Azt viszont nem tudom, hogy most a posta kihozza-e hazhoz, mert valtozott a kikezbesites dija es szabalyai, de max postan maradora kapod, es be kell menned erte.

Amugy ingyenes szallitas eddig mindig ingyen volt (de van ahol fel van tuntetve hogy csak egy minimum rendelesi osszeg folott szallitanak ingyen)

2017. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!