Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az internetemnek?

Mi lehet a baja az internetemnek?

Figyelt kérdés
Eddig minden jó volt stb... Viszont másfèl napja nem èrzèkeli a netet... A kábel világít szóval elvileg mennie kène. A hiba elhárító azt írja telepítsem a drivert, de nekem vezetèkről kène hogy működjön. A router viszont ugyanúgy sugározza... (TP-Link CD3 D97 Invitel 30MB

2017. márc. 29. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
D96*
2017. márc. 29. 16:01
 2/4 Emberek ***** válasza:

"TP-Link CD3 D97"

Te szerintem a wifi SSID-t adtad meg, nem a típusát. Így nem sokra megyünk vele. Nézd meg a router alján található matricát, ott kell legyen egy modelszám TP-Link TL-WRxxx formátumban

2017. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
TL-WR740N
2017. ápr. 6. 14:20
 4/4 Emberek ***** válasza:
Mindenek előtt restartold a routert, ha nem megy, utána böngészd át a WAN, LAN, illetve Wireless beállításokat, hátha ott van valami gubanc, ha ez sem jönne be, akkor hard reset, és újra kell konfigurálni (szerződés kellhet hozzá, mivel nem ismerem az invitelt, nem tudom kell-e felhasználónév, jelszó páros az internetre való csatlakozáshoz)
2017. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!