Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy puskázzak? A többi lent.

Hogy puskázzak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nekünk elég szigorú tanárjaink vannak. Legtöbbet cetlit írunk nem nagyon járkálnak!! De pl holnap törin is írtunk. Eddig csak 1-szer puskáztam természet dogán. Egy átlátszó tollba beletettem a lapot. És hát a tanár is öreg mar jövőre megy nyugdijba. Nahh szóval PLS írjatok

2017. márc. 29. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Inkább tanulj.

Amíg a puskát megírod, addig meg is tanulhatod azt a pár dolgot, amit egy akkora kis lapra le tudsz írni...

2017. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan veszed, itt a módszer amivel átmentem 11. évvégén két tantárgyból: szerezz egy nagy petpalackot (apenta jó), minnél nagyobb legyen az a rész ahol a szalag van. Vedd le a szalagot, most jön a nehéz rész. Wordben írd le egy oldalra az összes tudnivalót, majd tölts le egy vonalkód képet, pár dekoratív clip artot, és rendezd el úgy, hogy úgy nézzen ki mintha egy ásványvíz szalagja lenne. Jól szerkeszd meg, nagy színes címekkel, színes kitöltésekkel, jól elhelyezett vonalkóddal hogy a tanárnak meg se forduljon a fejében hogy az puska! Nyomtasd ki és igazítsd rá a palackra, valszeg le kell vágnod az A4 lap alját hosszában és ki kell hagynod helyed a ragasztásnak. Ha nem jó szerkeszd tovább. Ha megvan, gyakorold hogy jó, én fektetve használtam és a lábammal forgattam a földön. Aztán ha megírtad az ötös dogát, mutogathatod milyen zseniális vagy
2017. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! nem szeretnék sokat puskázni meg nem is fogok csak egyszerűen nincs időm tanulni mert folyton rajzolok pályázatokra éneklem meg ilyenek...szóval de ha meg nem csinálom az lesz hogy lehetne hírneve az iskolának ha csinálnám...
2017. márc. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!