Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kisgyermek mellett lehet egy...

Kisgyermek mellett lehet egy nő katona?

Figyelt kérdés
a gyermekem még csak fél éves, de később, ha már lesz kb 3 éves, akkor végre szeretnék jelentkezni a katonaságba. nagyon régi vágyam már, de sajnos mindig minden közbejött... szerintetek lehetséges a gyermek mellett szerződéses katonának lenni?

2017. márc. 29. 23:17
 1/3 anonim válasza:
Szabad tudni a korod?
2017. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze. 22 éves vagyok
2017. márc. 30. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A honvédség sosem volt híres a családcentrikusságáról. Ezt nem élcelődésből írom, magam is katona vagyok és ez a tapasztalat. Még a pároknak is nehéz főleg ha abból csak az egyik katona (nehéz megmagyarázni a civil párnak, hogy miért kell néha távol lenni sokáig stb). Ha meg gyerek van...na hát neki meg aztán főleg :) De amennyire tudnak persze segítenek, pl egyedül otthon gyereket nevelőt nem szokás vezényelni tartósan gyakorlatra határra misszióba stb, de akkoris nehezebb mintha civil munkahelyed lenne (szerintem)
2018. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!