Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen alul a...

Miért lett ilyen alul a lábszáram miután leborotváltam, már két napja? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Kissé talán száraz volt a bőröm de reggel gyorsan leborotválta, mert szükséges volt épp a nadrág miatt. Máskor is voltígy, de eddig nem volt ilyen. Vagy egy nappal később nyoma se volt, ha kicyit ilyen is lett. Valamit most szerintem eléggé elrontottam. Általában egyébkent gantázni szoktam de van olyan helyzet egy nőnél, amikor ugye ez nem alkalmazható ha pl épp rövid a szőr még.

Mit tegyek hogy elmúljon?

Köszönöm a nem kioktató kommenteket és a válaszokat előre is!!



2017. márc. 30. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kipörsögött.

Ha nem olyan a bőröd, hogy nem bírja a borotválást, akkor vagy a módszered nem volt jó, vagy a borotvád nem megfelelő.

Vagy ez a "reggel gyorsan leborotváltam" a legvalószínűbb. Ha nem vizezed be eléggé meleg vízzel, amivel fel tud puhulni a bőr és a szőr is, és a borotvazselét vagy -habot nem dolgozod el rendesen a bőrödön, akkor irritáció lép fel. És lehet bármennyire hiper-szuper a borotvád, 1000000 pengés is lehet, vagy a legérzékenyebb bőrre való borotvazselét vagy habot is használhatod, akkor is így fogsz járni.

Egyetlen egy megoldás van ez ellen, hogyha nincsen elég időd a borotválkozásra (mert bizony nem 1-2 percet kell rászánni), akkor inkább vegyél fel hosszúnadrágot, és majd este fürdés után (vagy közben), mikor már megpuhult a lábad, akkor borotválkozz.


Kezelni pedig próbáld meg testápolóval, ha nem csíp, de a legjobb az lenne, ha valamilyen nyugtató krémet használnálnál rá (aloe vera, csipkebogyó, meg hasonlókat). Esetleg alkoholmentes after shave-t, mert azt direkt borotválkozás utáni nyugtatásra találták ki.

2017. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Tudom, sietségembdn helytelenül jártam el, de remélem mihamarabb eltűnik, mert elég piros.
2017. márc. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!