Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami be lehet állítva...

Valami be lehet állítva facebookon hogy nem látják amit írok üzenetben?

Figyelt kérdés
Szóval többször is írtam üzenetet ismeretleneknek vagyis akik nem ismerőseim a facebookon és egyiküknél sem jelezte hogy látta. Ez már több mint 5-6 embernél is előfordult ezért gondoltam nálam be lehet állítva valami? Vagy mi lehet a gond? Sokszor munkákra jelentkeztem és így nem is tudtam érvényesülni mert még csak nem is látták a jelentkezésemet..
2017. márc. 30. 20:24
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Ha olyan ember ír neked, aki nem ismerősöd, arról a Facebook nem küld értesítést, nem jelenik meg fent a fejlécben, hogy új üzenet jött, nem jelenik meg az utoljára jött üzenetek között sem. A fejlécen az üzenet ikonra kattintva az „Engedélykérések” pont alatt jelennek meg, de ez ritkán szúr szemet bárkinek is.


Pont azért van ez így, hogy az embernek ne írogasson csak úgy egy idegen, hogy állást, terméket, szolgáltatást keres vagy kínál, ne használja senki SPAM-elésre, vagy társkeresőnek az alaprendszert. Erre megvannak a megfelelő oldalak, csoportok, amibe mindenki a saját jószántából vagy belép vagy nem. Illetve erre megvannak a Facebookon kívüli csatornák.


Ha állásajánlatra jelentkezel, akkor az abban megadott kommunikációs csatornán küld el a jelentkezésedet – ez általában email vagy postacím –, ha nem állásajánlatra jelentkezel, hanem csak úgy, akkor keresd meg az adott cég, vállalkozó email címét (bár ez sokkal kevésbé eredményes, érdemes nem vaktában jelentkezni, hanem álláshirdetéseket keresni).

2017. márc. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!