Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki rajzfilmek...

Van itt valaki, aki rajzfilmekhet/animációkhoz ért?

Figyelt kérdés
Szeretnék rövid rajzfilmeket készíteni, méghozzá egyedül. Sokan ajánlottak ilyen 3D-s programokat, de én csak 2D-ben szeretnék gondolkozni. Értelemszerűen egy egyszerű dologra gondoltam, mivel teljesen kezdő vagyok. Komolyan foglalkozom a rajzzal, rajztáblával is rajzolok, képregényeket is csináltam, és megpróbálkoznék a rajzfilmmel. Hasonlóan szeretném mozgatni a karaktereimet, mint pl a gorillaz animált zenekar tagjai.(tudom hogy ez túl bonyolult lenne nekem, ez csak egy példa hogy érthető legyen kb. mit is szeretnék) mert nemtudom ez milyen programmal lenne kivitelezhető.

2017. ápr. 1. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Helló! Én egy barátommal készítek videó klipeket, nyilván nem olyan minőségben, mint a Gorillaz, de azért fejlődgetünk. Bár nem ajánlom, hogy egyedül dolgozz, de tudom milyen nehéz olyan partnert találni, akivel tényleg meg van az összhang. Nekem két évvel ezelőtt szerencsém volt, de megfelelő harmadik embert azóta se találtam. Mindenesetre, ha kérdésed van, fordulhatsz hozzám, igaz, csak egy éve animálok. TVPaintet ajánlok, nekem az jött be igazán, előtte rengeteg progival próbálkoztam.
2017. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár most nézem, hogy ők vektoros animációt használnak? Hallottam róluk, de nem ismerem közelebbről az animációikat. Ha vektor animáció, akkor jobban jársz egy Anime Studio-val.
2017. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!