Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki/gáz, ha...

Szerintetek az ciki/gáz, ha egycsaj naponta kéétszer 40-50 percet vasalja a haját és folyton nézegeti magát a tükörben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
gáz
2010. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de érdekes...

Tudjuk, természetesen nem rólad van szó, hanem az ismerősödről :)

2010. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az.

Az osztálytársaim is folyton ezt csinálják. Ha ők nem, akkor legalább te gondolj már bele, hogy tönkre cs*eszed ezzel a hajad ! Aztán mehetsz a fodrászhoz, és vágathatod rövidre, mert széjjel égetted.

2010. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,ha napi kétszer 40 perc az napi 80 perc. Heti: 560 perc. Ha így haladsz két hét múlva nem lesz hajad.
2010. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek a mai fiatalok...

Bezzeg a mi időnkben...

2010. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon tönkre fog menni a hajad. Készülj fel a fél centis hajra vagy a teljes kopaszságra. Gyönyörű leszel. :D
2010. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Természetesen nem én vagyok ilyen idióta, hogy széjjelcseszem a hajam, akármit is gondoltok.:)

Azért kérdeztem, mert én is ugyanezeket gondolom, de azt hittem, hogy csak én vagyok a hülye, aki meg csinálja, az meg normális. o.O

2010. máj. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!