Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mannin1337 csgóban miért csal?

Mannin1337 csgóban miért csal?

Figyelt kérdés
láttam a youtube csatornáját es láttam hogy csal. de miért? azt hittem eddig egy magyar se csal de ő igen. amúgy nekem nem akarja átküldeni a csalását?

2017. ápr. 5. 20:54
 1/3 anonim válasza:
mer irigy :)))))))))))))
2017. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért csal mert sokkal jobb a cheater közösség, és egy kicsit jobb a játék csalva. Nem fogja átküldeni neked a csalását max ha megtömöd a zsebét.
2017. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előttem írtak, hogy a cheater közösség sokkal jobb. Ez így is van :D Én is szoktam csalni HvH szervereken, (semmilyen VAC védett szerveren nem szoktam egyébként) és jól el lehet beszélgetni az ott lévő emberekkel. Múltkor pl felmentem 1v1 HvH szerverre, el kellett mennem egy kicsit, írtam, hogy AFK-olok. Lám, az ellenfelem megvárta hogy visszajöjjek, nem lőtt le (ez egyébként többször is előfordult, nem egyszeri alkalom volt). Egy sima player odaállt volna hátam mögé és megkésel... :P
2017. aug. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!