Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy héten belül meghalnál,...

Ha egy héten belül meghalnál, ezek közül melyiket csinálnád meg?

Figyelt kérdés

1. Ha már régóta vágysz tetkóra, piercingre, felnyírt vagy színes hajra;

2. Elvesztenéd a szüzességed, hogy ne szűzen halj meg, vagy csókolóznál, ha még nem tetted;

3. Mindenkinek megmondanád, hogy ne sírjon miattad, vagy nagyképű dolognak tartod azt mondani, hogy ne sírjanak miattad

4. Ha már van meghalt rokonod, akkor a többi családtagodnak mondanád, hogy találkozol vele, ha hisztek valamilyen túlvilágban.

5. Bakancslistádról milyen dolgokat valósítanál meg, amik nem undorítóak, hanem szokatlanok, adrenalinnal teliek?

Bocs ha nem érthetően lett megfogalmazva.


2017. ápr. 6. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy héten belül meg kellene halnom, akkor nem foglalkoznék ostobaságokkal.
2017. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a felsorolta közül egyiket se. Mást viszont csinálnék. Ha egy hetem lenne hátra az életemből, akkor ennék sült kacsát, húslevest, gombás, kukoricás pizzát, ennék gyros-t joghurtos öntettel, ennék rántott gombát, gomba pörköltet, meg sült csirkét. Továbbá meginnék még sok üveg vörös bort, meg pár sört, a kedvenc sörömből, mert enni, inni nagyon szeretek. Tömném a búrámat. Az általad felsoroltak közül meg jól hangzana szüzességnek az elvesztése, de csak olyan lánnyal, aki szeretne engem, tehát prostihoz nem mennék, akkor szüzen halnék meg helyette.
2017. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jaj a rántott harcsát majonézes burgonyával és a sült, citromos pisztrángot francia salátával, majonézes burgonyával ki felejtettem az előbb, pedig szívesen megennék vagy két tucat halat a halálom előtt
2017. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csomót szeretkeznék a párommal, elmennénk Erzbierschofba meg pizzázni, és meglátogatnám a Reichenbachfallt is (itt van "nem olyan messze", Bern kantonban).
2017. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Első vagyok, s nem nagyon értem a kérdezőt sem, de a válaszolókat sem.

Miből adódhat az egy hét?

1. egy hét múlva kivégeznek - akkor nem megy pizzázni az ember, mert ül a siralomházban

2. halálos beteg, végét járja - akkor meg fekszik a kórházban

2017. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem egy olyan kérdés volt, amiben az a lényeg, hogy hogyan halnál meg, hanem az a lényeg, hogy ki mit választana. Hogy megcsinálná-e ezeket, vagy úgy gondolná, hogy így már felesleges minden. Ha pl. fiatalon halnál meg az adott kitalált szituációban, és még megpróbálnád-e belesűríteni minden tervedet, minden eltervezett dolgot egy hétbe.
2017. ápr. 6. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
4-es az biztos, 5-be hmm.. Kimennék a Hungaroringre, hogy versenyezzek egyet utoljára egy Ford Mustanggal, kipróbálnék lőtéren pár fegyvert, ha lenne barátnőm elvinném csodálatos helyekre, hogy utolsü felejthetelen hetet töltsünk el, Rammstein koncentre mennék el a barátokkal, barátnőmmel, és megírnám a végrendeletemet kinek mit hagynék. Temetésül pedig kérném, hogy hamvaimat szórják szét az általam megadott helyen, nem lenne jó föld alatt aludni egy koporsóban, vagy egy urnába zárva xd Ha már meghalok, ne zárt helyen legyek már, hanem a természetben.
2017. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!