Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! TÉNYLEG FONTOS! Vegyem...

SOS! TÉNYLEG FONTOS! Vegyem komolyan? 😶

Figyelt kérdés
Kerestem egy képfeltöltő weboldalt és sok keresés után találtam is egyet. Elvégeztem vele amit akartam, majd véletlen frissítettem az oldalt és fehér lett az egész kép csak annyi felirattal hogy: Megtalállak! Megijedtem és ujraindítottam a telefont... Most ezt vegyem komoly fenyegetésnek vagy hasonlónak? Eléggé félek...
2017. ápr. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak szivatas, bar a mai elkorcsult vilagban sose lehet tudni.
2017. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerencséd hogy újrainditottad a telefont különben megtaláltak volna.
2017. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Van olyan hirdetés ami azt kamuzza, hogy vírusos a telód meg egyéb baromságok.
2017. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy komoly lenne! Vannak ilyen hirdetések is meg ilyenek. Pl. a Talking Angela-nál is az volt, hogy azt a hírt terjesztették, hogy annak a macskának a szemében kamera van ami figyel téged. DE! Ez sem volt igaz. Nálam is volt már ilyen akkor is azért volt(gondolom), hogy ha minnél többen nézik meg azt a bizonyos reklámot akkor több nézettségük lesz meg ilyesmi. Ne aggódj! Szerintem ez nem igaz.:)
2017. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vigyázat mert jönnek a kali linuxosok :D
2017. ápr. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!