Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek várható Magyarorsz...

Szerintetek várható Magyarországon is terrortámadás?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 22:01
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
31%
igen.
2017. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos nem, birka nemzet vagytok. Pedig ráférne az országra, hogy néhány vezetőtöket a levegőbe repítsék.
2017. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Vagytok"???

Hat ize, nem a vezetoinket feltem...

2017. ápr. 8. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell terrortámadás. Mindig van valami elmebeteg, aki ártatlan embereket öl.

Bárhol lehet. De szerintem Magyarország még nem a legnagyobb ellenség a listákon.

2017. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

A vezetőiteket én sem féltem. Ti csak bárgyún nézitek, ahogy kilopják még a szemeteket is, aztán amikor elétek szórnak kis alamizsnát, akkor még tapsikoltok is.


Vennétek példát Romániáról, ott képesek százezren kimenni tüntetni, ha olyan törvényeket akarnak megszavazni, ami segíti a lopást.


Ti meg ültök a kis seggeteken és csodálkoztok, hogy tőletek párszáz kilométerre nyugatabbra az emberek fizetést kapnak a munkájukért.

2017. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az ember maximum akkor megy tüntetni, ha érzékeli hogy neki rossz.

A tüntetéseknek semmi értelme és haszna nincs. Csak a forradalmaknak.

A demokrácia így jó ahogy. A vezetés azt diszkiriminálja pozitívan, ami az eszméjét támogatja. Legyen az akár ismerős.

Egyáltalán nincs szükség politikára és vezetésre. De inkább rátapintok a lényegre. Hülye emberekre nincs szükség.

2017. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

"Az ember maximum akkor megy tüntetni, ha érzékeli hogy neki rossz."

Romániában. Mert Magyarisztánban még akkor sem. Mert a magyar szeret szenvedni és nyafogni, így érzi jól magát.

2017. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sirva vigad a magyar.

Sose ertettem, miert kene buszkenek lennem arra, hogy magyar vagyok. Keseru egy nepseg vagyunk. Es mi mindig hagyjuk magunkat. Szeretunk panaszkodni es irigykedni masokra. Szeretunk rosszat kivanni annak, akik valamiben jobbak nalunk. Tisztessegtelenek vagyunk.

Viszont fozni, azt tudunk, a magyar konyha szuperfinom, porkolt, nokedli, koviubi, aranygaluska... Hat egeszsegesnek nem neveznem, az igaz.

2017. ápr. 8. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet, de nem hiszem, hogy nagy hasznuk lenne abból, ha Mo-on megölnének 10-20 embert, senkit nem érdekelne. Még szegény migránsok se akartak itt maradni, úgy kellett rákényszeríteni őket, hogy ne menjenek már tovább a vonattal.
2017. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

NEM.


2 esetben szokott "terror támadás" szituáció fent állni:

- belső etnikai feszültség mint a baszk, ETA, IRA, szerintem ilyen nálunk nincs.

- a másik amikor az arabok akiknél a vendetta öröklödik, háborús vétkek miatt vesznek elégtételt olyan országokon akik őket terrorizálták/ják évtizedek óta. Mi nem tartozunk abba a brancsba, de franciák, angolok, németek, belgák ... igen, ennyi.

2017. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!