Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mit csináljak?

Jó tipp kérdése:

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmmel távolodunk el egymástól mert már nem nagyon beszélgetünk úgy mond meg változott hisz régebben lehetett vele komolyan beszélni most meg csak oltogat és annyira hiányzik a régi kapcsolatunk már nem velem megy sétálni hanem mással és ami miatt már teljesen össze törtem az az hogy facebokoon volt 1 körlevél és a lényeg az hogy ott jellemezni kellett a másikat és nekem nem tette oda hogy a legjobb barátnője vagyok de annak a másik lánynak igen már beszéltem erről neki hogy mennyire eltávolodtunk és mondta hogy ő is észre vette de hát még mindig nem változott semmi se. :( És félek hogy a nyár is ilyen lesz hogy csak a másik lánnyal lesz.

2017. ápr. 11. 14:29
 1/2 anonim válasza:
szard le..keress új barátokat,ha így viselkedik,nem érdemel meg téged
2017. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De csak nem engedhetem a helyemre azt a másik lányt nem ? :/
2017. ápr. 12. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!