Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangya ment a billentyűzetembe...

Hangya ment a billentyűzetembe! Mit csináljak? D:

Figyelt kérdés
Vannak vagy négyen, és időnként előjönnek, és időnként előjönnek amikor gépelek, de vissza mennek, és nem akarnak kijönni, és még porszívóval sem tudom kiszedni őket. Most mit csináljak? D: Várjam meg míg megdöglenek?
2010. máj. 13. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fujjj én már kidobtam volna a billentyűzet, merrt irtózom a hangyáktől és ne tudnék úgy írni, hogy it mászkálnak +o(


Amúgy van a billentyűzeten alul pár csavar, csavard ki....és szét lehet szedni meg össze rakni is, nem nehéz, nekem lány létemre sikerült, meg így kitisztítani

2010. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
nem kell szétcsavarozni sem mert a billetyük kipattinthatok!!!!!
2010. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
billentyűzet mellé tegyél nekik ki valami nasit és majd arra átmennek :) szétszerelni sem kell.
2010. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ceruzával pattintsd ki a billentyűket!
2010. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ja végülis nem tisztitani kell elég csak levenni billetyűket...többi dolog msot nem léyneg
2010. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
füstőüld ki
2010. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NEKEM IS!aslj

ewfwenvklLKND WSD AJD L

DSAJKJ WSDPOA WDÚDL

2010. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Először is : rakj egy párologtatót a billentyűzet mellé . Aztán vegyél egy zöld gyertyát . vedd ki a J billentyűt . A J billentyűre csöpögtess viaszt aztán helyezt rá a gyertyát. Minden éjjel 1:28 kor gyújtsd meg a gyergyát 8 percre. Ezt az eljárást 5 napig kell ismételni.

Ha a gyertyás kurzusnak vége, akkor nádszálba csaavart Ginzeng fűre csepegtess ginzeng gyökér 83 % os párlatát, majd gyujtsd meg. Fújd el , de még parázsló állap otban legyen majd fktesd bele a vbnm és a space közé.

A numLock gombot kapcsolgatsd a siker érdekében 8 óránként. Forrás : Indo - Európai inszempinális univerzum konferenciai tárgyalás 356 os székének alatti rejtett tároló kübli.

2010. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szedd ki őket és edd meg. :D
2010. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
úristen, egyre többen vannak, honnan vegyek én most zöld gyertyát?:D
2010. máj. 13. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!