Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha fel vagyok mentve matekból...

Ha fel vagyok mentve matekból és elég gyenge is vagyok belőle lehetek attól sofőr pl: autóbusz vagy teherautó vezető?

Figyelt kérdés
Lehet hülye a kérdés, csak érdekelne a hozzáértők véleménye, mert a KRESZ-hez meg a vezetéshez ugyebár nem kell matek, az inkább humán dolog, arra meg jól fog az agyam, reálhoz hülye vagyok :(

2017. ápr. 12. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Buszvezető: jegyet vesznek nála, rutinszerűen tudnia kell hogy mennyit ad vissza adott címletből. E mellett ismerni kell az érméket és összeadásukat és kivonásukat is. Bár be lehet tanulni, neked fognak reklamálni ha rosszul adsz vissza.
2017. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Városi busznál más a rendszer legalább is nálunk fix összeggel kell fizetni, mert ki van írva a járműre is, hogy a sofőr váltópénzzel nem rendelkezik, de ott van így is néhány alak aki nagyobb összeggel akar fizetni, olyankor meg általában balhé szokott lenni :) A Volános viszont kemény ott láttam, hogy fejből vágta a sofőr az összeget és mint egy gép szinte úgy adott vissza az nem szívesen lennék, szóval marad a városi ahol nem kell ezzel szarakodni, vagy belföldi turista sofőr.
2017. ápr. 12. 20:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha meg végül, úgy alakulna viszek magammal zsebszámológépet, azt max kiröhögnek, de nem tehetek róla, hogy gyenge vagyok belőle és nem vágom egyből, meg felírom a fix összegeket, hogy tudjam, melyik mennyibe kerül pontosan magamnak papírra, de ezen kívül gondolom más matek nem kell ugye? Mert akkor még esélyes.
2017. ápr. 12. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki felmentve matekból???
2017. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Diszkalkúliának nevezik...Olyan mint a diszlexia.


Én kamionosnak készülök és elég szar vagyok matekból a lustaságom miatt. Ja, meg mindenből kb...A lustaságom csak az iskolánál jelentkezik, máshol nem. Utálom.

2017. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja a sulit már én is rühellem, de már csak szakmát kell tanulnom, viszont menet közbe kicsit megutáltam, szóval ha ezzel végeztem, és úgy alakul, megyek jogsit, alkalmasságit letenni aztán gózok buszozni inkább, vagy villamost vezetni, attól függ mi lesz, és hogy lesz a matek meg bekaphatja ! :D
2017. ápr. 14. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajrá! :) Jobb is mint az egyetem. Nekem már megvan hivatásos alkalmassági. Már csak le kell vezetnem B kategóriából a 30 órát és meg is van az alap.


Én tizedikes vagyok

még de már lassan felkötöm magam. Mi a jó égnek elemzek verseket és minek kell magasságvonalat és a többi szart számolnom? Sofőr leszek, nem író meg nem is mérnök.

2017. ápr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitartást!!! Én, ha úgy vesszük már 13-os vagyok jövőre végzek szakmai sulival (OKJ) aztán elkezdem ami valóban érdekel, a szakma meg azért is lesz jó max, hogy legyen valami biztosítéka az embernek, ha nem jön össze amit valóban szeretne, valamilyen okból, de neked is fel a fejjel, én megjártam annak idején amin most te szenvedsz, ha pedig meg van az érettségi onnantól kezdve ezekkel a hülyeségekkel nem fognak már soha nyaggatni téged sem ;)
2017. ápr. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!