Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvet írok. Egy fél üveg...

Könyvet írok. Egy fél üveg vodka ill. ez a gyógyszer megölhet valakit?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki rámhívná a mentőket, szólok hogy könyvet írok és szeretném ha hiteles lenne. Konkrétan 20 mg xanaxról és egy kis üveg vodkáról lenne szó. Megölhet ez valakit? Fiatal, vékony személyről van szó. Köszi a válaszokat, és mégegyszer mondom, nem én vagyok az elmefogyatékos, hanem a karakterem. :D
2017. ápr. 13. 19:20
 1/6 PresidentEvil ***** válasza:

.

Ha esetleg nem kapnál pontos válaszokat, javaslom, hogy próbáld meg átfogalmazni a dolgot és a karakter úgy legyen öngyilkos, hogy mellőzöd a pontos mértékegységeket, tehát nem 27db 20mg-os tablettát vesz be, hanem egy maréknyit a nagy dobozból és alaposan meghúzza a literes vodkásüveget, aztán az olvasó döntse el, miből mennyi fogyott, így még ötleteket sem adsz. Ha mégis öngyilkos akarsz lenni, akkor bocs, a pontos receptet én sem ismerem :)

2017. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az egész doboz kb húsz mg összesen :) épp az a lényege hogy keveset vesz be, azért kéne tudnom hogy értelmes e hogy belehal vagy nem :/
2017. ápr. 14. 00:10
 3/6 A kérdező kommentje:
egy korábbi részben már bevette a doboz nagy részét :)
2017. ápr. 14. 00:10
 4/6 PresidentEvil ***** válasza:
A Xanax biztonságos cucc, elég nehéz túladagolni, mert nagyon sokat kell bevenni belőle ahhoz, hogy halált okozzon. Amúgy ha az illető régebben bevette a doboz nagy részét és még él, miért várod, hogy a maradéktól meghaljon?
2017. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért vette be mert terápiásan szedte, fel lett neki írva. És tudom hogy biztonságos, de vodkával már annyira nem. :D
2017. ápr. 14. 12:21
 6/6 anonim válasza:
Szerintem se írd meg miből mennyit ha még nem írtad mehanem egy csomó Xanax meg Vodka. vagy kész lett? Elolvasnám szívesen
2018. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!