Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gamer szemüveg? Szeretnék...

Gamer szemüveg? Szeretnék veni egy szemüveget játékra mivel elég sokat játszok vann ami testszik szerintetek egy ilyen meg éri? Gunnar Enigma Onyx de vannak amik dioptriásak annak van valami más funkcioja? Vagy valami plusz?

Figyelt kérdés

#szemüveg #Gunnar Enigma Onyx
2017. ápr. 14. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha problémáid vannak a látásoddal, akkor mindenképpen nézesd meg szemésszel vagy szemorvossal. Ők fognak tudni megfelelő típusú lencsét, az alapján már jobban tudsz majd választani.
2017. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szememnek nics semmi baja nem hordok szemüveget csak játék közbe ha pl 5 órát játszok vagy filmet nézek akkor fáj a szemem és ezért gondoltam egy egyszerü gamer szemüvegre
2017. ápr. 14. 17:42
 3/4 anonim válasza:

Ne játsz annyit egy huzamban.

Én is gamer vagyok de ez a szemüveg marhaság, rontja a szemed. Inkább 3 óra után tarts kis pihit.

2017. ápr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt #1: Egyetértek az előttem szólóval, itt nem a monitor a probléma, hanem hogy sokáig nézed. Gondolj bele: yakorlatilag egy lámát nézel órákon át. Persze, hogy elfáradsz. Tarts szüneteket, menj el a gép elől óránként 10 percre.
2017. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!