Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angel cigisodró gépet hogy...

Angel cigisodró gépet hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Van szűrők is meg Primus papírom is, csak az a baj, hogy kezdő vagyok, soha életemben nem tekertem, se kézzel, se géppel, csak töltöttem eddig.
2017. ápr. 15. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Szűrőm*
2017. ápr. 15. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtalàltam, de sokra megyek vele ha még nagyon kezdő vagyok, alapból a töltött cigihez áll jobban a kezem, azt egyedül megtanultam, tudtam is tölteni, itt meg hiába nézegetek youtube-on videokat, ha lóf.... se érnek, cigitekerésnél olyan szinten kezdő vagyok, még életembe nem tekertem se géppel se kézzel, mondom csak töltöttem. Szóval kösz hogy ide tévedtél. Tutorialokat is nézegetek, de nem megy, vagy valamit rosszul csinálok, vagy a cigitöktő nem olyan amilyennek az általam megnézett videó szerint kéne kinéznie, vágod?
2017. ápr. 16. 00:01
 4/6 A kérdező kommentje:
A cigitöltőnek meg megnéztem a dobozát, ne félj 1-2 elcseszett szál után egyből rájöttem, hogy kell tölteni, úgy hogy nekem a tekerés (mindegy hogy kêzzel vagy sodróval) de a töltéshez képest nehezebb. Lehet nekiàllok megint tölteni, azzal legalább kezdőként nem 1 csomó tekerős papírom megy, hanem max. 1-2 hüvelyem ha elrontom.
2017. ápr. 16. 00:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Cigitekerőt akartam amúgy írni nem cigitöktőt, ott random elírtam. 😂 xDDDDDD
2017. ápr. 16. 00:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Na bocs töltésbe nem vagyok kezdő, azt a cigitöltő (piros Hungária) dobozán látottakból begyakoroltam és ment is.

Bocs ha sok válaszkomit írok, fáradt vagyok már, nem nagyon tudok már figyelni.

2017. ápr. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!