Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek műkereskedésből élő...

Ismertek műkereskedésből élő embereket?

Figyelt kérdés

Akik főállásban vagy mellékállásban régiségkereskedéssel foglalkoznak.

Ezek ez emberek művészettörténelmet végeztek vagy valamelyik becsüsképzést elvégezték?

Vagy simán az évek alatt szedték magukra a tudást?



2017. ápr. 15. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Én 2 ilyen embert ismertem. Mind a ketten cigányok voltak, alapvetően tisztességesek (bár azt nem tudom megítélni, hogy mennyire fizettek jól a hozzájuk vitt tárgyakért, de a mindennapi életben alapvetően rendes emberek voltak) Elég jól kerestek vele, az egyikük 2 régiségboltot is összehozott Budapesten. Szerintem nem végeztek semmilyen képzést, művészettörténetet biztos hogy nem, inkább valóban az évek alatt szedték fel magukra a tudást, erősen képezték magukat autodidakta módon, jártak piacokra ill. más ilyesmi helyekre, és a családi illetve ismerősi körükben is több olyan ember volt, aki szintén ezzel foglalkozott.
2017. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, egyet. Eredetileg tanár volt. Egy ideig párhuzamosan foglalkozott mindkettővel, de már kb. 20-25 éve csak a régiségekkel foglalkozik.

Nem beszéltem vele erről, de valószínűleg is-is.

2017. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!